KARAYOL A.Ş.

Euromaster Hakkında

EUROMASTER, lastik ve ilişkili hizmetlerde (binek, ağır vasıta, iş makinesi ve tarım)  Avrupa lideri, hafif araç bakımında ise hızla gelişen bir markadır. 

Avrupa’nın yaygın lastik dağıtım ağı olan EUROMASTER, 17 ülkede*, 2000’den fazla servis noktasında (700’den fazlası franchise noktası olmak üzere)  müşterilerine hizmet vermektedir. 

2012 yılı itibariyle Türkiye pazarına giren EUROMASTER, lastik konusundaki uzmanlığı ve sunduğu araç bakım hizmetleri sayesinde, rahat ve güvenli yolculuklar için tüm müşterileri tarafından tercih edilen Servis Ortağı olma amacındadır.

Bütünlük, profesyonellik, yenilikçilik, yaygın servis ağı, tecrübeli ekipleri ve müşteriye sunulan titiz hizmet, gelecek için en iyi garantisidir.

EUROMASTER servis noktalarında lastikle ilişkili hizmetlerin (sökme/takma, balans, ön düzen, nitrojen, tamir ve lastik oteli) yanında yağ, filtre, klima, silecek, amortisör, egzoz gibi hafif araç bakım hizmetleri uzman personel tarafından verilir.
 
Fransa,  İngiltere,  İspanya,  Almanya,  Hollanda, İtalya, İsveç,  Finlandiya,  Polonya, Portekiz, Danimarka, İsviçre, Avusturya, Çek Cumhuriyeti, Romanya, Norveç  ve Ekim 2012 itibariyle Türkiye